СПОЖИВАЧАМ
ТОВАРИСТВО











Типові договори на постачання електричної енергії:







© 2018-2019 ТОВ "ЖОЕК"







Погода




   
 

Кол-центр забезпечує достовірність інформації, об'єктивність і оперативність реагування на скарги, пропозиції та зауваження громадян.

Основні завдання кол-центру:

- надання інформаційних послуг абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень, що надходять через засоби телекомунікації (надання відповідей на ці звернення за участі операторів кол-центру та в автоматичному режимі за допомогою голосового меню самообслуговування або перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів Товариства.

- інформування абонентів щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування.

- надання абонентам інформації з питань умов та режимів споживання, порядку підключення нових абонентів; послуг, пов'язаних із постачанням електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, порядку оплати за надані послуги, тощо.

- розв'язання суперечностей та конфліктних ситуацій шляхом формування заявок із описом проблем і направлення їх для вирішення у відповідний структурний підрозділ Товариства.

- переводу дзвінків на спеціалістів відповідних структурних підрозділів Товариства у разі необхідності детального тлумачення проблеми.

- проведення моніторингу звернень абонентів та вжиття дієвих заходів щодо вирішення порушених у них питань.


Інформаційно-консультаційний центр ЖОЕК

(далі – ІКЦ) створений для підвищення якості надання послуг із передачі електричної енергії та вдосконалення взаємовідносин із споживачами,   відповідно до чинного законодавства України.

Одним із ключових пріоритетів роботи ЖОЕК є забезпечення високого рівня якості обслуговування  споживачів електроенергії. Кожен громадянин має право, для отримання інформації, звернутися до ІКЦ , або написати звернення, скаргу та подати запит.

Звернутися до ІКЦ заявник може письмово, по телефону або особисто.

Основними завданнями консультаційного центру є:

1. Інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики , та порядку їх застосування.

2. Надання інформації та консультацій заявникам на особистому прийомі та за телефоном.

3. Розв'язання спірних питань, які виникають між ЖОЕК та споживачами електричної енергії.

4. Розгляд на комісії ІКЦ спірних питань між постачальником електричної енергії та споживачами.

5. Вжиття заходів щодо усунення структурними підрозділами Компанії недоліків при постачанні електричної енергії.

Засідання комісії ІКЦ:

З метою розгляду та розв'язання суперечностей, спірних ситуацій між постачальником і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються, при ІКЦ створено Комісію за участю представників секторів та управлінь НКРЕКП України та інспекції Держенергонагляду.

Всі  звернення, що надходять до ІКЦ, знаходяться під постійним контролем, обґрунтовані рішення приймаються в терміни, передбачені законодавством України.

з/п

Регіон обслуговування

Адреса (з поштовим індексом)

Контактні телефони

Графік роботи

e-mail

1

Житомирська область

Кол-центр

10003, м-н.Перемоги,10, м.Житомир

(0412)55-92-72

Щоденно з 8-00 - 17-00,
п’ятниця з 8-00 - 16-00, без перерви на обід,
субота, неділя - вихідні

call@ztoek.com.ua

2

Житомирська обл.

ІКЦ

10003, м-н.Перемоги,10, м.Житомир

(0412)40-21-23

Щоденно з 8-00 - 17-00,
п’ятниця з 8-00 - 16-00 перерва на обід з 12-00-12-48
субота, неділя - вихідні

icc@ztoek.com.ua

 

Інформація щодо центрів обслуговування клієнтів, які здійснюють прийом споживачів

з/п

Регіон обслуговування

Адреса (з поштовим індексом)

Контактні телефони

Графік роботи

e-mail

1

Центр обслуговування клієнтів

м. Житомир

10009, м.Житомир, пров. III Селецький, 2а

(0412)48-26-63,

40-29-65

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

I.Goncharenko@ztoek.com.ua

O.Lavrinovich@ztoek.com.ua

2

Центр обслуговування клієнтів Житомирського р-ну

12440, Житомирський р-н, с.Зарічани, вул Лісова, 65

(0412)40-21-74, 40-21-73

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

I.Shevchuk@ztoek.com.ua

 

 

 

 

 

 

3

 

Центр обслуговування

клієнтів Коростенського

р-ну

 

 

 

11500, м.Коростень, вул. Сергія Кемського, 58а

 

 

 

 

(0242) 5-05-12, 4-51-39

 

 

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

 


 

L.Shkurlativska@ztoe.com.ua

O.Petrenko@ztoek.com.ua

 

4

Центр обслуговування клієнтів Хорошівського р-ну

12100, смт. Хорошів, вул.Ватутіна, 28

(04145)3-16-25,

3-22-00

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

L.Romanchuk@ztoek.com.ua

5

Центр обслуговування клієнтів Черняхівського

р-ну

12301, смт.Черняхів, вул. Коростенська, 37

(04134)4-21-60

4-14-94

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні


O.Polischuk@ztoek.com.ua

 

6

Центр обслуговування клієнтів Бердичівського

р-ну

13300, м.Бердичів, вул. Житомирська, 78

(04143)5-04-72,

2-44-21,

5-24-69

 

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

G.Polishuk@ztoek.com.ua/p>


Z.Stepanuk@ztoek.com.ua

7

Центр обслуговування клієнтів Чуднівського р-ну

13224, Чудновський р-н, с.Вільшанка, вул. Павла Шпити, 66

(04139)2-13-12,

9-43-82

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

M.Kisil@ztoek.com.ua

8

Центр обслуговування клієнтів Любарського р-ну

 

13100, смт.Любар, вул.Миру, 17

(04147)2-22-93,

2-16-50

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

Nataliya.Belenkaya@ztoek.com.ua

9

Центр обслуговування клієнтів Романівського р-ну

13000, смт.Романів, вул. Небесної Сотні, 7а

(04146)2-13-85,

2-17-64

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

I.Pugach@ztoek.com.ua 

10

Центр обслуговування клієнтів

Новоград- Волинського р-ну

11704, м.Новоград-Волинський, вул. , Пушкіна, 9

(04141)2-02-04,

2-40-12

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

T.Kokhanovska@ztoe.com.ua

 

11

Центр обслуговування клієнтів Баранівського р-ну

12700, смт.Баранівка, вул. Соборна, 33

(04144)4-22-29,

4-25-31

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

L.Pugach@ztoek.com.ua

12

Центр обслуговування клієнтів Пулинського р-ну

12000,  смт. Пулини, вул. Незалежності, 73

(04131)3-23-84,

3-14-72

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

 

K.Kravchenko@ztoek.com.ua

13

Центр обслуговування клієнтів Ємільчинського р-ну

11201, смт.Ємільчино, вул. Л.Українки, 3

(04149)4-21-63,

4-21-96

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

L.Stepanchuk@ztoek.com.ua

 
 

14

Центр обслуговування клієнтів Попільнянського р-ну

13500, смт. Попільня, вул. Вишнева,141

(04137)2-51-36

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

T. Polischuk@ztoek.com.ua
 

15

Центр обслуговування клієнтів Андрушівського р-ну

13400, м.Андрушівка, вул. Веселкова, 3

(04136)2-17-55,

2-17-34

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

T.Polischuk@ztoek.com.ua

 

16

 

Центр обслуговування клієнтів Брусилівського р-ну

 

12601, м.Брусилів, вул.Шевченка, 121

 

(04162)3-16-16, 3-03-91

 

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

 

S.Zubricka@ztoek.com.ua

17

Центр обслуговування клієнтів Малинського р-ну

11600, м.Малин, вул.Некрасова, 18

(04133)5-23-63

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

g.bilobrova@ztoek.com.ua
 

18

Центр обслуговування клієнтів Радомишльського р-ну

 

12200, м.Радомишль, вул.Присутственна, 15

(04146)4-41-01,

4-24-41

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

T.Yanova@ztoek.com.ua

19

Центр обслуговування клієнтів Коростишівського р-ну

 

12525, с. Мамрин вул. Промислова, 16

(04130)5-88-07,

5-88-08

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

V.Novak@ztoek.com.ua

O.Shmargun@ztoek.com.ua

20

Центр обслуговування клієнтів Овруцького р-ну

11100, м. Овруч, вул. Енергетиків, 5а

(04148)4-43-21

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні


N.Bumar@ztoek.com.ua

21

Центр обслуговування клієнтів Олевського р-ну

11000, м.Олевськ, вул. Кооперативна, 15

(04135)2-10-34

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні


L.Kruchko@ztoek.com.ua

M.Danyuk@ztoek.com.ua

22

Центр обслуговування клієнтів Народицького р-ну

11400, смт.Народичі, вул. Свято-Миколаївська, 284

(04140)2-13-99,

2-13-75

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

S.Maximenko@ztoek.com.ua

S.Mysyuk@ztoek.com.ua

23

Центр обслуговування клієнтів Лугинського р-ну

11300, смт.Лугіни, вул.Коростенська, 4

(04161)9-17-34,

9-11-36

щоденно з 8-00 -17-00,

 п’ятниця з 8-00 -16-00, перерва на обід з 12-00-12-48, субота, неділя - вихідні

O.Vaskevich@ztoek.com.ua