СПОЖИВАЧАМ
ТОВАРИСТВОТипові договори на постачання електричної енергії:© 2018-2020 ТОВ "ЖОЕК"Погода
Про Товариство

   
 
Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"
Юридична адреса: 10003, м. Житомир, майдан Перемоги, 10
Телефон/факс: (0412) 40-21-59
Електронні контакти: Е-mail:
веб-сайт: http://www.ztoek.com.ua
Територія діяльності: Україна, Житомирська область
Основний вид діяльності: 35.14 Торгівля електроенергією

Відповідно до вимог чинного законодавства України АТ «Житомиробленерго» забезпечило відокремлення та незалежність ліцензійної діяльності з постачання електричної енергії шляхом створення ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія». На даний час компанією виконуються заходи відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам. Колектив компанії має багаторічний досвід в області постачання електричної енергії та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби споживачів Житомирщини в надійному і якісному постачанні електричної енергії. Професіоналізм фахівців нашої компанії характеризується не лише наявністю та вмінням оперувати знанням основ роботи на ринку електричної енергії а й вмінням ставити цілі та побажання клієнтів за основу своєї діяльності. Наша команда працює над тим, щоб перехід до нової моделі ринку, для споживачів області відбувся максимально комфортно.

Головною метою створення Товариства є постачання електричної енергії споживачам на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до чинного законодавства України, в умовах функціонування єдиної енергосистеми України.
Метою діяльності є одержання прибутку для розвитку Товариства, задоволення економічних інтересів та соціальних потреб її працівників, інші види діяльності, які можуть здійснюватися, якщо вони спрямовані на досягнення основної мети діяльності товариства.
Предметом діяльності є постачання електричної енергії


     РОЗКЛАД РОБОТИ

Понеділок - Четвер 08:00 - 17:00
П'ятниця 08:00 - 16:00
Обідня перерва 12:00 - 12:48
ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ (ЦОК)