Житомирська обласна енергопостачальна компанія

Споживачам товариства

Інформація

Постачання електричної енергії споживачам на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до чинного законодавства України, в умовах функціонування єдиної енергосистеми України.

14 червня 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято рішення про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ″ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ″ (ТОВ «ЖОЕК») ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП від 14.06.2018 року №429)

ТОВ «ЖОЕК» являється єдиним постачальником Універсальних послуг на території Житомирської області (відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону».)

Крім цього, ТОВ «ЖОЕК» є постачальником електричної електроенергії за «вільним цінами», як на території Житомирської області так і на території України.

Запрошуємо до співпраці!

Основний вид діяльності:
35.14 Торгівля електроенергією

Керівництво

 • Гуцало Андрій Анатолійович

  Директор

 • 1979

  року народження, освіта вища.

 • 2001

  Закінчив Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Облік та аудит». У 2009 році Харківську національну академію міського господарства. Кваліфікація – інженер-електрик.

 • 2002

  Заступник начальника відділу по роботі з боржниками ВАТ «ЕК» Житомиробленерго».

 • 2003

  Заступник начальника відділу контролю за збором фінансових коштів та роботи з дебіторами ВАТ «Кіровоградобленерго».

 • 2004

  Заступник начальника відділу по роботі з побутовими споживачами ВАТ «ЕК «Житомиробленерго».

 • 2005

  Начальник відділу контролю за збором грошових коштів та роботи з дебіторами.

 • 2010

  Заступник директора з енергозбуту, економіки та комерційних питань Житомирського РЕМ.

 • 2012

  Директор Житомирського РЕМ.

 • 2018

  Директор ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія».