Новини
02.01.24

До уваги побутових споживачів: з метою уникнення відключення електроенергії – сплатіть заборгованість

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 № 1405 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 року № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану».

Відповідно до вищезазначених змін, урядом знято мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг, у тому числі електропостачання, у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі населенням, яке проживає в неокупованих територіях та територіях, на яких не ведуться активні бойові дії.

Зважаючи на вищевикладене, ТОВ «ЖОЕК» рекомендує побутовим споживачам у яких наявна заборгованість за електричну енергію, терміново сплатити існуючий борг. У разі технічної чи економічної неможливості здійснення оплати, ініціювати укладення графіка погашення заборгованості (ГПЗ) відповідно до пункту 4.24 розділу IV Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Тому, у разі несплати боргу, Товариство змушене буде ініціювати процедуру припинення електропостачання у відповідності до пункту 7.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії.