Новини
26.07.23

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Житомирська обласна енергопостачальна компанія здійснює надійне постачання електричної енергії та щомісячно формує для кожного побутового споживача рахунки за спожиту електричну енергію на підставі даних про обсяги, отриманих від Операторів системи розподілу (АТ «Житомиробленерго або АТ «Укрзалізниця»). 

Для уникнення непорозумінь щодо обсягів використаної електроенергії, які відображаються у рахунках, рекомендуємо щомісячно передавати показники електролічильника одним із способів, зазначених на сайті АТ «Житомиробленерго» або за телефонами кол-центрів (0412) 55-92-72, 55 92 65 або 55-92-72. Для АТ «Укрзалізниця – за посиланням uz.gov.ua/about/activity/electropostachannia/electro_consumers/per_pok/ 

Додатково наголошуємо, що для запобігання накопичення боргу не зволікайте з оплатою за отриману послугу. Окрім того, у разі технічної чи економічної неможливості здійснення оплати, згідно законодавства побутовому споживачу необхідно повідомляти про це (з наданням відповідного обґрунтування) постачальника та/або ініціювати укладення графіка погашення.

Оплачувати рахунки зручніше за все через особистий кабінет на сайті ТОВ «ЖОЕК» (https://www.ztoek.com.ua/you-account/), де Ви можете переглянути рахунок та одразу його оплатити через електронні сервіси платіжних систем (Ощад-24, Приват-24, Easypay та ін.).

Дякуємо за розуміння та свідому допомогу енергетичній галузі в умовах воєнного стану!