Новини
21.12.22

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Шановні споживачі електричної енергії! Дорогі друзі!

Об’єкти енергетичної інфраструктури перебувають під прицільним вогнем ворога і мета його усім відома – тотальний блекаут, темрява і холод для всіх нас. Енергетики роблять все від них залежне для відновлення мереж, щоб в кожному нашому будинку, в кожному підприємстві була електрична енергія. Але цей процес ремонту та відновлення на грані зриву, через критично низький рівень розрахунків за спожиту електроенергію.

Тому, попри обмеження електроенергії і усі незручності, які з ними пов’язані, ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» закликає, щоб усі клієнти вчасно розрахувалися за спожиту електроенергію. Ці кошти направляються на ремонт й експлуатацію електричних мереж та на покриття витрат купівлі електроенергії у генеруючих підприємств. Енергосистема країни продовжуватиме роботу, якщо триматимемо платіжну дисципліну.

Ми дякуємо за розуміння та підтримку усім нашим клієнтам, хто в умовах воєнного стану прикладає неймовірних зусиль та знаходить можливість вчасно розрахуватися за спожиту електричну енергію, та закликаємо всіх тих, хто ще не зробив цього, терміново провести оплату!

Нагадуємо! Всі онлайн-сервіси ТОВ «ЖОЕК» працюють у звичному режимі:

Особистий кабінет на офіційному сайті нашої компанії (тут можна ознайомитися з рахунком за електричну енергію за листопад);

Оплата через онлайн сервіси банків – також на нашому офіційному сайті

https://www.ztoek.com.ua/