Новини
12.03.24

ЕЛЕКТРОННИЙ РАХУНОК – ОПЕРАТИВНО ТА ЗРУЧНО!

Електронні рахунки для оплати за спожиту електричну енергію у попередньому місяці вже доступні в особистому кабінеті ТОВ «ЖОЕК»

Швидко та просто оплатити рахунки за електроенергію можна онлайн через банківські мобільні додатки та платіжні системи не чекаючи на паперовий рахунок.

Оплата комунальних послуг через інтернет — найбільш зручний у користуванні сервіс. До того ж, якщо Ви підтримаєте починання ТОВ «ЖОЕК» щодо переходу на електронні розрахунки, цим Ви зробите свій внесок у раціональне використання природних ресурсів, зокрема деревини, з якої виготовляється папір, який у свою чергу використовується для друкування паперових рахунків.

Тож, якщо Ви є побутовим клієнтом та регулярно сплачуєте рахунки онлайн в Особистому кабінеті ТОВ «ЖОЕК», пропонуємо скористатися можливістю відмовитися від одержання паперових рахунків.

Для цього достатньо виставити відповідні налаштування в Особистому кабінеті:

  1. Оберіть свій особовий рахунок.
  2. В пункті «Отримати рахунок на електронну пошту» активуйте відмітку «Я БАЖАЮ ОТРИМУВАТИ КВИТАНЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ» та додайте свою особисту електронну адресу, на яку щомісяця будуть надходити Ваші рахунки за світло.

Дякуємо за вчасну та повну оплату!