Новини
27.09.22

ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО

Шановні наші клієнти!

Тепло та комфорт у ваших оселях, робота підприємств та установ, закладів охорони здоров’я, об’єктів критичної інфраструктури – усе це можливе завдяки безперервному електропостачанню, що є важливою складовою енергетичної безпеки країни.

Напередодні осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану енергетична галузь працює на граничній межі та потерпає від дефіциту коштів, які вкрай необхідні для підтримки сталої генерації, відновлення та ремонту електричних мереж, закупівлі електричної енергії.

Напружена ситуація в країні вимагає від кожного з нас бути максимально відповідальними.

ТОВ “ЖОЕК” протягом 6 місяців війни надійно та відповідально виконує свої функції, здійснюючи постачання електричної енергії усім категоріям споживачів.

Водночас, для стабільної роботи Енергосистеми України, купівлі необхідного для споживачів області обсягу електричної енергії, забезпечення роботи електростанцій, невідкладного ремонту електричних мереж, вкрай необхідна фінансова складова функціонування енергетичної галузі – своєчасні та повні розрахунки за спожиті енергоносії.

Відповідальне ставлення до виконання договірних зобов’язань, своєчасна та повна оплата – запорука стабільного та надійного електропостачання, адже кожен з нас на своєму місці сьогодні здатний зробити все можливе задля теплого та світлого завтра.

Кожна Ваша відповідальна оплата, кожен оплачений рахунок, кожна сплачена гривня  – це підтримка енергетичної галузі, збереження стабільності та наближення мирних часів!