Новини
03.02.23

ІМПОРТ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

Шановні споживачі електричної енергії!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІ» повідомляє Вас про можливість постачати імпортовану електричну енергію.

Дана пропозиція дає можливість отримувати електроенергію без застосування до Споживача графіків погодинного відключення електроенергії, обмеження споживання електричної енергії, графіків обмеження споживання електричної потужності, графіків аварійного відключення споживачів електричної енергії при умові наявності автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії та технічної можливості ОСР не застосовувати вищезазначені графіки.

Імпорт електричної енергії передбачений Положенням про особливості імпорту електричної енергії під час проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 року в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 03.01.2023 р. №1, метою якого є забезпечення безперебійного постачання електричної енергії в умовах дефіциту генеруючих потужностей в об’єднаній енергетичній системі України, що виник внаслідок російської агресії.

Наша компанія вже має укладені договори з трейдерами на імпорт електричної енергії та готова постачати «безперебійну» електричну енергію для Вас.

Детальніше за телефоном 0412-40-21-41