Новини
16.05.22

ТЕРМІНОВО ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ

Шановні споживачі електричної енергії!

Реалії сьогодення потребують енергетичного професіоналізму та витривалості для стійкої та стабільної роботи на ринку електричної енергії.

На даний час близько 200 постачальників електричної енергії перебувають у статусі «переддефолтний» або «дефолтний». Лише за сьогоднішній день, 16 травня, такий статус набули понад 60 учасників ринку.

Перелік таких постачальників, які перебувають у статусі «переддефолтний» або «дефолтний», можна переглянути на офіційному сайті Національної енергетичної компанії «Укренерго» за посиланням: https://ua.energy/perelik-uchasnykiv-rynku-yakym-nadano-status-pereddefoltnyj/

Для уникнення можливих негативних фінансових ризиків просимо вас більш ретельно та відповідально підходити до оцінки постачальника електричної енергії. Уважно вивчайте інформацію про постачальника аби гарантувати стабільне та якісне постачання електричної енергії!

В свою чергу, Житомирська обласна енергопостачальна компанія і надалі продовжує докладати максимальних зусиль для плідної та довготривалої співпраці з нашими клієнтами.

Дякуємо за довіру!