Новини
29.10.20

Інформуємо про зміни умов надання універсальної послуги

ТОВ «ЖОЕК» нагадує своїм споживачам про зміни, які стосуються права на отримання універсальної послуги.

Так, до 31 грудня 2020 року право на таку послугу мають побутові споживачі та малі непобутові споживачі, договірна потужність яких не перевищує 150 кВт.

З 1 січня 2021 року право побутових споживачів на отримання універсальної послуги лишається незмінним, а ось серед малих непобутових (зокрема бюджетних установ) таке право залишиться лише за тими, чия договірна потужність не перевищує 50 кВт.

Окремо акцентуємо увагу на тому, що якщо споживач, який втрачає право на універсальну послугу, завчасно (до 31 грудня 2020 року) не обере електропостачальника за вільними цінами, то постачання електричної енергії на їх об’єкти буде здійснюватися на підставі договірних відносин з постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів від дати припинення строкового права на універсальну послугу. Зазначимо, що ціни на спожиту електричну енергію постачальника «останньої надії» є вищими, ніж у звичайного електропостачальника.

Разом з тим, наше Товариство готове і надалі продовжувати надійне та безперебійне постачання електричної енергії на взаємовигідних умовах. При цьому, для продовження договірних відносин Вам необхідно лише підписати та повернути підготовлений для Вас договір про постачання електричної енергії за “вільними цінами”.

Сподіваємось на порозуміння та подальшу співпрацю!