Новини
30.09.21

НАДІЙНИЙ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИК – ГАРАНТІЯ ВАШОЇ СТАБІЛЬНОСТІ!

В умовах нестабільної цінової ситуації на ринку електроенергії ТОВ «ЖОЕК» докладає максимум зусиль для забезпечення надійного та якісного постачання електроенергії для своїх клієнтів.

Зокрема, стабільність та надійність постачання електричної енергії залежить від стійкого фінансового стану обраного електропостачальника.

У разі недостатності фінансової гарантії електропостачальника у відповідності до п. 6.1.4 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №307 такий електропостачальник набуває статусу «переддефолтний», а відповідно до п.1.7.4, у разі тривалості статусу «переддефолтний» більше двох робочих днів учасник ринку набуває статусу «дефолтний», і згідно з п.1.7.5 зазначених Правил ринку припиняє свою діяльність на ринку електричної енергії.

Відтак, якщо учасник ринку також виступає в якості електропостачальника, після набуття ним статусу «дефолтний», постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку здійснюється постачальником «останньої надії», тарифи якого значно вищі.

Учасників ринку, яким надано статус дефолтний/переддефолтний можна оцінити за посиланням.

Враховуючи зазначене, ТОВ «ЖОЕК» продовжує бути надійним партнером та докладе усіх зусиль для того щоб наші клієнти мали найкращу ціну на електричну енергію та щоб співпраця з вами була довгою та плідною.

Дякуємо за довіру!