Новини
28.03.24

НЕ ПОЗБАВЛЯЙТЕ СЕБЕ СВІТЛА – ВЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ!

Шановні споживачі, декілька днів залишилось до кінця березня, тому зайвий раз нагадуємо вам про необхідність своєчасної та в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію. Адже вже з початку нового місяця оновлені списки споживачів–боржників будуть передані для подальшої роботи з припинення електропостачання.

Звертаємо увагу, що взаємовідносини між електропостачальником та споживачем регулюються Правилами роздрібного ринку електроенергії (ПРРЕЕ), якими чітко визначено строки оплати:

Так, плата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується:

– протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем;

– протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем;

– в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду.

Наголошуємо, що в разі несплати або неповної оплати за спожиту електричну енергію у встановлений термін, постачання електроенергії буде припинено у відповідності до Правил роздрібного ринку електроенергії! А для відновлення електропостачання споживачі-боржники мають сплатити не лише суму заборгованості, а й послугу з повторного підключення яке здійснюється у період 3 робочих дні у міській та 5 робочих днів у сільській місцевості.

Щоб уникнути зайвих фінансових витрат, закликаємо вас розраховуватись за спожиту електроенергію вчасно та в повній мірі.