Новини
09.10.20

НКРЕКП схвалила підвищення тарифу на передачу «Укренерго» з грудня на 29%

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕП), схвалила проєкт постанови про підвищення на грудень тарифу НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії до 312,76 грн/МВт-год

Відповідне рішення ухвалено на засіданні комісії 07.10.2020 й буде оприлюднено з метою отримання пропозицій до нього для остаточного ухвалення рішення.

За словами голови НКРЕКП Валерія Тарасюка, комісія розраховує на професійне обговорення проєкту зміни тарифу й очікує пропозицій стосовно його оптимізації від учасників ринку електроенергії.

«В процесі відкритих обговорень прийшли до пропозиції переглянути тариф до рівня 310 гривень… Від компанії була пропозиція переглянути тариф з 1 листопада 2020р, проте згідно з діючим порядком і діючим законодавством, це технічно неможливо… Відповідно, – пропозиція переглянути тариф з грудня 2020р. Та частина, коштів, яку компанія пропонує до компенсації за листопад, – її врахувати під час перегляду тарифу на 2021р», – представив рішення член НКРЕКП Руслан Кайдаш.