Новини
23.11.19

Обирайте відповідального електропостачальника!

Нове законодавство та реформи в сфері енергетики надали споживачам електроенергії можливість самостійного вибору електропостачальника, що, на перший погляд, відкриває для замовника послуг нові вигідні можливості.

Однак, на даний час вже непоодинокими стають випадки щодо недобросовісного виконання деякими електропостачальниками своїх договірних зобов’язань з постачання електричної енергії, в результаті чого Споживач залишається сам на сам зі своїми проблемами, що в кінці кінців призводить до переходу на постачальника «останньої надії» (ПОН), або до припинення електропостачання.

Так, на прикладі одного із споживачів універсальної послуги, який на початку року обрав здавалось би надійного електропостачальника, процес електропостачання було зупинено посеред розрахункового періоду у зв’язку із набуттям обраним Споживачем постачальником, статусу дефолтного, про що останній в свою чергу повідомив Споживача та припинив подальше постачання електричної енергії без будь-якого попереднього передбачення даної ситуації!

Нажаль, такі випадки стали з’являтись все частіше, однак ТОВ «ЖОЕК» завжди готовий підтримати Споживача в його проблемах з іншими електропостачальниками та надати взаємовигідні пропозиції та правову підтримку при зміні постачальника.

Тому, ще раз наголошуємо на свідомому прийнятті рішення та оцінці можливих ризиків при виборі електропостачальника.

ТОВ «ЖОЕК» за 10 місяців 2019 року на всіх сегментах ринку електричної енергії було куплено 1 418 млн. кВтг електроенергії, у тому числі 364 млн.кВтг для потреб вільних цін. При цьому, заборгованість, як перед ДП «Енергоринок» так і ДП «Оператор ринку» та НЕК «Укренерго», відсутня. Компанія має стабільний фінансовий стан і гарантує надійне та своєчасне виконання договірних зобов’язань з постачання електричної енергії.