Новини
01.03.22

Підтримка бюджетної сфери

Шановні споживачі!

В країні війна! Від 24 лютого 2022 року в Україні введено військовий стан. Проте закликаємо вас зберігати спокій і не допускати паніки!

ТОВ «ЖОЕК» в цей непростий час докладає усіх можливих зусиль для надійного електропостачання, щоб усюди, де ви перебуваєте, було світло та тепло. На даний час обстановка на ринку електричної енергії стабільна і електроенергія закуповується у повному обсязі, що необхідний для забезпечення потреб усіх споживачів.

Ситуація, що склалась змушує кожного громадянина, кожного патріота своєї Батьківщини максимально підтримати обороноздатність країни, забезпечити надійний тил, нормальне функціонування об’єктів інфраструктури та бюджетної сфери.

В свою чергу, ТОВ «ЖОЕК» для всіх бюджетних організацій надає знижку за спожиту електроенергію та застосовує при розрахунках за лютий мінімально можливу ціну – 2,4955 грн / кВт год (без ПДВ та передачі НЕК «Укренерго») незважаючи на ціну, яка зазначена в тендерному договорі. У разі, якщо аукціонна ціна тендерного договору менша за запропоновану – залишається аукціонна ціна.

Разом з тим додатково повідомляємо, що в ситуаціях, якщо діючий електропостачальник з будь-яких причин відмовляється постачати електричну енергію, ТОВ «ЖОЕК» в найкоротший час готовий надати послуги з постачання електричної енергії.

ТОВ «ЖОЕК» – надійний та патріотичний! Разом ми сила!

Все буде Україна! Слава Україні!