Новини
23.02.24

ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПІСЛЯ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЗА БОРГИ

Шановні споживачі, інформуємо Вас щодо ваших дій, для відновлення електропостачання, якщо Вам через заборгованість було припинено надання послуги.

Взаємовідносини між електропостачальником та споживачем регулюються Правилами роздрібного ринку електроенергії. Згідно з п. 7.12 Правил споживач, зобов’язаний сплатити не лише заборгованість, а й вартість робіт з припинення та відновлення електропостачання.

Тому Вам слід сплатити заборгованість та з квитанцією про оплату звернутися до Вашого центру обслуговування клієнтів (ЦОК).

Працівники ЦОК виставлять вам рахунок на оплату послуг з відновлення електропостачання, після оплати якого електропостачання буде відновлено протягом 3-х робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

Розрахунок витрат на роботи з відключення/підключення електроустановок споживачів від/до електричних мереж здійснюється операторами системи розподілу з урахуванням різних факторів (району електричних мереж, транспортних послуг, які розраховуються з урахуванням відстані від бази транспортного засобу до точки виконаних робіт, точки приєднання електричних мереж споживача до мереж оператора систем розподілу та напруги електроустановки споживача).

Отже, щоб уникнути зайвих фінансових витрат, закликаємо вас розраховуватись за спожиті кіловат-години вчасно та в повній мірі.