Новини
28.02.24

ЩОБ УНИКНУТИ ЗАЙВИХ НАРАХУВАНЬ – ПЕРЕДАВАЙТЕ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ЩОМІСЯЦЯ

Як вже всім відомо, покази лічильників передаються до операторів системи розподілу (на території Житомирської області це  – АТ «Житомиробленерго» або АТ «Укрзалізниця»), проте нарахування на передані обсяги здійснює ТОВ «ЖОЕК», тому надзвичайно важливо, щоб показники були зафіксовані правильно.

Справа в тому, що оператор системи розподілу має формувати обсяги споживання чітко у відповідності до Кодексу комерційного обліку електричної енергії. І коли є покази, які передав сам споживач або зняв контролер під час контрольного огляду приладу обліку – рахунок виставляється відповідно до цих даних.

У разі якщо покази передані не були, то оператор системи розподілу має визначити обсяг споживання за поточний місяць у відповідності до Кодексу комерційного обліку електричної енергії, тобто розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Тому, щоб не отримати некоректне нарахування у квитанції, подбайте про своєчасну передачу показів! Прийом показів триває 5 днів – з 28 лютого до 3 березня включно.

Для цього скористуйтесь одним з наведених нижче способів.

АТ «Житомиробленерго» приймає покази цілодобово:

  за телефонами Кол-центру (0412) 55-92-82, (067)155-92-82, (0800)30-92-82, (095)655-92-82;

  Електронна пошта для повідомлень кол-центру call1@co.ztoe.com.ua;

  безпосередньо на сайті АТ “Житомиробленерго” на сторінці “Кабінет побутового споживача”;

  Viber-бот для передачі показів лічильника;

  Мобільний додаток “Житомир Енерго” для смартфонів.

Детальніше про способи передачі показів – на сайті АТ «Житомиробленерго»  та АТ «Укрзалізниця»