Новини
21.04.22

СВОЄЧАСНА ОПЛАТА РАХУНКІВ – ПІДТРИМКА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Шановні наші клієнти!

В нашій країні триває 57-й день війни з російськими загарбниками. Завдячуючи нашим хоробрим захисникам, Житомирщина звільнена від ворожої навали. Однак, війна не закінчена і не час для відпочинку, а настав відповідальний час кожного – зробити все можливе для Перемоги – кожен на своєму фронті.

Країні потрібна електроенергія, потрібна об’єктам оборони, підприємствам критичної та воєнної інфраструктури, державним інституціям та лікарням, кожному будинку чи квартирі. 

Усвідомлюючи велику соціальну відповідальність за реалізацію стратегічно важливого обов’язку з постачання електричної енергії, ТОВ «ЖОЕК» продовжує роботу у штатному режимі для закупівлі необхідного обсягу електричної енергії для забезпечення потреб усіх категорій споживачів.

В свою чергу, нагадуємо, що на час воєнного стану комунальні платежі не скасовані. А чутки про їх скасування не мають жодних офіційних підтверджень і працюють на підрив економіки нашої Батьківщини, є ударом по нашому енергетичному фронту. 

Розрахувавшись за послуги, ви допомагаєте підприємствам виробляти електрику і закуповувати її в необхідних обсягах, обслуговувати і ремонтувати мережі, підтримуєте роботу тисяч енергетиків, які працюють цілодобово.

Оплачувати рахунки зручніше за все через особистий кабінет на сайті ТОВ «ЖОЕК», де Ви можете переглянути рахунок та одразу його оплатити через електронні сервіси платіжних систем. Зокрема, наш партнер – платіжна система Portmone.com, з допомогою якої можна за лічені секунди на нашому сайті розрахуватися за спожиту електричну енергію – оголошує всеукраїнський флешмоб #комуналкоюпомоскалях

Ініціатори нагадують: кожна компанія, що надає комунальні, зокрема, послуги електропостачання, платить податки, а значить підтримує ЗСУ і дає можливість державі не припиняти соціальні виплати.

Ще раз дякуємо кожному за свій внесок у підтримку сталої та надійної роботи енергетичної галузі, який Ви робите просто оплачуючи свої рахунки. Та закликаємо кожного небайдужого долучитися до спільної справи – захисту незалежності України!