Новини
17.11.20

ТОВ «ЖОЕК» нагадує своїм споживачам про зміни, які стосуються права на отримання універсальної послуги.

Так, до 31 грудня 2020 року право на таку послугу мають побутові споживачі та малі непобутові споживачі, договірна потужність яких не перевищує 150 кВт.

 

З 1 січня 2021 року право побутових споживачів на отримання універсальної послуги лишається незмінним, а ось серед малих непобутових (зокрема бюджетних установ) таке право залишиться лише за тими, чия договірна потужність не перевищує 50 кВт.

 

Окремо акцентуємо увагу на тому, що якщо споживач, який втрачає право на універсальну послугу, завчасно (до 31 грудня 2020 року) не обере електропостачальника за вільними цінами, то постачання електричної енергії на їх об’єкти буде здійснюватися на підставі договірних відносин з постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів від дати припинення строкового права на універсальну послугу. Зазначимо, що ціни на спожиту електричну енергію постачальника «останньої надії» є вищими, ніж у звичайного електропостачальника.

 

Разом з тим, наше Товариство готове і надалі продовжувати надійне та безперебійне постачання електричної енергії на взаємовигідних умовах. При цьому, для продовження договірних відносин Вам необхідно лише підписати та повернути підготовлений для Вас договір про постачання електричної енергії за “вільними цінами”, звернувшись до Центрів обслуговування клієнтів, які є у кожному районі (https://www.ztoek.com.ua/kutok-spozhivacha/kol-czentr/).

 

Додатково інформуємо, що, враховуючи вимоги чинного законодавства, закупівля електричної енергії за вільними цінами бюджетними установами (за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія) повинна проходити з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі»:

  • закупівля електричної енергії на суму менше 50 000 грн здійснюється шляхом укладення прямого договору з подальшою публікацією звіту про укладений договір в електронній системі закупівлі (РroZorro);
  • закупівля електричної енергії на суму від 50 000 грн до 200 000 грн здійснюється шляхом проведення спрощеної процедури передбаченої статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі»;
  • закупівля електричної енергії на суму від 200 000 грн до 133 тис. євро здійснюється шляхом проведення відкритих торгів без публікації англійською мовою;
  • закупівля електричної енергії на суму більше 133 тис. євро здійснюється шляхом проведення відкритих торгів із публікацією англійською мовою.

 

Таким чином, враховуючи тривалість строків проведення процедури закупівлі та укладення договору, а також із метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії бюджетним установам та непобутовим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж із договірною потужністю понад 50 кВт, необхідно завчасно подбати про укладення нового договору — договору про постачання електричної енергії споживачу (за вільними цінами).

 

Сподіваємося на подальші плідні та взаємовигідні взаємовідносин із ТОВ «ЖОЕК»!