Новини
03.07.23

УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ОНЛАЙН

pastedGraphic.png

ТОВ «ЖОЕК» продовжує активно працювати над поліпшенням якості обслуговування для своїх клієнтів. Зокрема, з 1 липня 2023 року запроваджено новий сервіс – укладення договору онлайн. Ця послуга дозволяє оформити договори на постачання електроенергії дистанційно.

Для укладення договору про постачання електричної енергії за допомогою засобів електронної комунікації, Вам необхідно виконати наступні кроки:

КРОК 1 – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію та ознайомтесь з умовами договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (УП)/ договору про постачання електричної енергії

КРОК 2 – Надішліть на електронну адресу ТОВ «ЖОЕК» (e-dogovir@ztoek.com.ua) наступні документи:

1) копію паспорта (для фізичних осіб) або витяг, або довідку, або копію виписки з ЄДР (для юридичних осіб) споживача;

2) документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником (для фізичних осіб), або документ, що посвідчує право особи діяти від імені юридичної особи (для юридичних осіб);

3) копія документа, що підтверджує право власності чи користування об’єктом;

4) паспорт точки розподілу/передачі об’єкта (площадки вимірювання).

КРОК 3 – Після обробки надісланої Вами інформації, фахівець Товариства відправить у відповідь (на вказану Вами адресу електронної пошти) оформлену належним чином Заяву-приєднання, для того щоб Ви мали можливість ознайомитись з нею і підписати зручним для Вас способом (за допомогою електронного підпису або вручну на попередньо роздрукованому паперовому екземплярі). Додатково повідомляємо, що ТОВ “ЖОЕК” може відмовити в укладені договору з причин, які будуть докладно поясненні у листі-відповіді від фахівця Товариства (відсутність договору з оператором системи, невідповідність критеріям комерційної пропозиції, тощо)

КРОК 4 – Підписану Заяву-приєднання потрібно надіслати у відповідь на електронний лист від фахівця Товариства. Якщо існує необхідність отримання паперового екземпляру договору, про це необхідно зазначити додатково у листі. Паперовий екземпляр договору може бути відправлений рекомендованим листом за адресою реєстрації абонента або адресою об’єкта електропостачання (за вибором споживача)

Звертаємо увагу, що для підписання документів Ви повинні мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Отримати послуги КЕП фізична або юридична особа може в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry

Також зручним буде обмін електронними документами на веб-сервісі “Paperless” – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі”, де після підписання Договору про постачання електричної енергії, на електронну адресу, вказану в Заяві-приєднання, Ви отримаєте відповідний ключ, за допомогою якого зможете зареєструватися в особистому кабінеті юридичного споживача, де Вам також буде надано доступ до Договору про постачання електричної енергії.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно користування сервісом дистанційного укладення договорів на постачання електроенергії, ви можете звернутися за відповіддю до наших Центрів обслуговування споживачів.

ТОВ «ЖОЕК» щиро дякує кожному з наших клієнтів, які відповідально використовують електроенергію і своєчасно сплачують рахунки.