Новини
28.07.23

ВІТАННЯ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Сьогодні Україна вдруге відзначає День Української Державності – свято, яке було запроваджено рішенням Верховної Ради у 2022 році. У цей день ми відзначаємо 1035 річницю хрещення Київської Русі – України, яке стало початком становлення української нації та держави. Хрещення Русі було великим історичним явищем, яке мало значний вплив на розвиток української культури, літератури, освіти, права та науки. 

Саме цей день покликаний вшанувати усіх, хто доклав зусиль, створюючи державу Україну та всі етапи нашого державотворення. Зокрема і витоки української державності, які сягають 988 року, у день прийняття  християнства Князем Володимиром Великим.

Сьогодні Україна – незалежна, суверенна держава з багатою історією та культурою. Ми маємо гордитися тим, що ми є українцями, і що ми живемо в країні, яка є землею для вільної та незалежної української нації.

День Української Державності – це не лише день відзначення історичної події, але й можливість віддати шану тим українцям, які боронили і боронять незалежність України. Вони жертвують свої життя за те, щоб ми могли жити в вільній і незалежній країні. Вшановуючи їх, ми завжди маємо пам’ятати про значущість державності та обов’язок берегти та розвивати її.

З Днем Української Державності!