Новини
15.07.20

Вибір надійного постачальника – запорука Вашої стабільності!

В процесі своєї виробничо – господарської діяльності кожне підприємство зацікавлене не лише в отриманні прибутку, а й в оптимізації витрат, однією з складових яких є електроенергія. Для промислових підприємств це завдання є одним з пріоритетних, оскільки саме цей енергетичний ресурс використовується в усіх напрямках господарювання.

В даній статті розповімо, на що варто звернути увагу, обираючи постачальника електроенергії. Як і на будь якому іншому ринку, обираючи постачальника, слід, насамперед, перевірити наявність дозвільних документів, його репутацію та відсутність негативних відгуків, якість комерційної пропозиції та сервіси, які він додатково пропонує споживачам.

Для перевірки надійності постачальника ви можете використати всі можливі джерела інформації, обов’язково зверніть увагу на досвід роботи компанії на ринку, хто був та є її партнерами.

Зокрема, стабільність та надійність постачання електричної енергії залежить від стійкого фінансового стану обраного постачальника. Однак, у разі недостатності фінансової гарантії електропостачальника у відповідності до п. 6.1.4 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №307 такий електропостачальник набуває статусу «переддефолтний», а відповідно до п.1.7.4 Правил ринку, в разі тривалості статусу «переддефолтний» більше двох робочих днів учасник ринку набуває статусу «дефолтний», і згідно з п.1.7.5 Правил ринку припиняє свою діяльність на ринку електричної енергії.

Відтак, якщо учасник ринку також виступає в якості електропостачальника, після набуття ним статусу «дефолтний», постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку здійснюється постачальником «останньої надії», тарифи якого значно вищі.

Учасників ринку, яким надано статус дефолтний/переддефолтний можна оцінити за посиланням:

Враховуючи зазначене, ТОВ «ЖОЕК» продовжує бути надійним партнером та докладе усіх зусиль для того щоб наші клієнти мали найкращу ціну на електричну енергію та щоб співпраця з вами була довгою та плідною.

Дякуємо за довіру!