Новини
27.05.21

Виважений вибір постачальника – запорука надійного електропостачання!

Сьогодні кожне підприємство зацікавлене не лише в отриманні прибутку, а й в оптимізації витрат, однією з складових яких є електроенергія. Для багатьох організацій це завдання є одним з пріоритетних, оскільки саме цей енергетичний ресурс використовується в усіх напрямках господарювання.

 

Для перевірки надійності постачальника ви можете використати всі можливі джерела інформації, обов’язково зверніть увагу на досвід роботи компанії на ринку, хто був та є її партнерами.

 

Зокрема, стабільність та надійність постачання електричної енергії залежить від стійкого фінансового стану обраного постачальника. Однак, у разі недостатності фінансової гарантії електропостачальника у відповідності до п. 6.1.4 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №307 такий електропостачальник набуває статусу «переддефолтний», а відповідно до п.1.7.4 Правил ринку, в разі тривалості статусу «переддефолтний» більше двох робочих днів учасник ринку набуває статусу «дефолтний», і згідно з п.1.7.5 Правил ринку припиняє свою діяльність на ринку електричної енергії.

 

Відтак, якщо учасник ринку також виступає в якості електропостачальника, після набуття ним статусу «дефолтний», постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку здійснюється постачальником «останньої надії», тарифи якого значно вищі.

Учасників ринку, яким надано статус дефолтний/переддефолтний можна оцінити за посиланням:

  • https://ua.energy/wp-content/uploads/2021/05/Onovleno_Postachalnyky-Vyrobnyky-DEF-20.05.2021-FINAL_bez-roly-na-nov_say-t-z-datamy.pdf
  • https://ua.energy/wp-content/uploads/2021/05/Onovleno_Postachalnyky-Vyrobnyky-predDEF-27.05.2021-FINAL-SVB-PPB-P-D-1.pdf

 

Враховуючи зазначене, ТОВ «ЖОЕК» продовжує бути надійним партнером та докладе усіх зусиль для того щоб наші клієнти мали найкращу ціну на електричну енергію та щоб співпраця з вами була довгою та плідною.

 

Дякуємо за довіру!