Новини
25.03.19

Як отримати рахунок за електроенергію, передати покази лічильника

1. Перейдіть на сторінку “Ваш рахунок”. Вкажіть особовий рахунок  і прізвище таким чином, як вони вказані у паперовому рахунку, що надсилає ТОВ “ЖОЕК” (у полі “Особовий рахунок” звертайте увагу на внесення знаків “-“ або “/”, у полі “Прізвище” вносити ім’я, по батькові або ініціали зайве). Після вводу  натиснить “Отримати”. Рахунок за спожиту електричну енергію або довідка по розрахунках з ТОВ “ЖОЕК”завантажаться на Ваш комп’ютер в форматі PDF. Якщо до цього не було переліку Ваших особових рахунків, він з’явиться, що надасть можливість у подальшому без зайвих введень інформації отримувати рахунки та  довідки, передавати покази лічильників. Кількість рядків у переліку відповідає кількості особових рахунків, що має абонент у будь-яких районах електромереж на території Житомирської області  та які успішно викликані.

2. Розрахунки здійснюються з 01-го числа звітного місяця по 01-ше число наступного місяця.

3.  Якщо Ви не встигли своєчасно передати покази лічильника, нарахування буде виконано за середньодобовою величиною споживання у попередній період.

4. Планова дата формування рахунків за використану електричну енергію – на четвертий робочий день наступного за звітним місяця (післі отримання постачальником споживання від операторів систем розподілу). Після цього рахунки будуть доступні на сайті.

Якщо Ви впевнені, що правильно вказали свої реквізити, але рахунок чи довідка не викликаються, повторить запит пізніше. Ймовірно виникли технічні проблеми.