Новини
22.12.22

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Так історично склалося, що напередодні Нового року, 22 грудня, саме в день, коли на нашу землю опускається найдовша у календарному році ніч, а зима вже досягає свого морозного апогею, енергетики всієї країни відзначають своє відповідальне професійне свято – День енергетика.

Перегортаючи останні сторінки 2022 року зупиняємо себе на думці, наскільки змінилось сприйняття звичайних буденних речей, які раніше здавались настільки звичними, що по іншому, здавалось би, і не може бути. Як от – прокинувся, клацнув вимикачем, а такого звичного як завжди світла нема і, продовжуючи послідовність подій, які прямо чи опосередковано пов’язані із електричним живленням, усвідомлюємо, що наявність напруги в розетці, це не просто звична і звичайна буденність – це щоденна героїчна праця професіоналів своєї справи, складний, злагоджений механізм, який потребує постійної збалансованості, чіткої злагодженості дій та згуртованості, професійних знань та досвіду.

Нажаль, на 23-му році ХХІ століття енергетична галузь України, що локалізована в центрі Європи, потерпає від дикунських ракетних та артилерійських атак російських терористів, що підступно прагнуть занурити нашу рідну країну в темряву. Однак, це їм не вдається і не вдасться. Сьогодні енергетики є воїнами енергетичного фронту, котрі своєю героїчною і самовідданою працею повертають тепло та світло в наші оселі, даруючи позитивний заряд оптимізму та впевненості. 

То ж, шановні колеги, партнери, ветерани енергетики та всі, хто підтримує енергетичний фронт, від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – з Днем енергетика! 

Бажаємо вам і в житті, і в роботі мати безперебійне джерело невичерпної енергії, міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, добробуту вам і вашим родинам. А саме головне – якнайшвидшої Перемоги і миру! І нехай цієї зими падає сніг, а не ракети! 

З Днем енергетика!

Дякуємо Збройним Силам України!

Дякуємо всім, хто боронить Світло!