Новини
24.08.21

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні співвітчизники!

З нагоди найбільшого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, прийміть найщиріші вітання! 

Цього року народ України відзначає вже 30 річницю відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій та найкращій українській землі.

День незалежності – день, у якому щорічно зустрічаються минуле та майбуття України. 30 років, які сплили з того дня, були для України та її громадян багатими на події. Чимало з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння та мужності. Випробуванням нашої Батьківщини стали останні роки, коли на сході країни українські бійці, ризикуючи життям, захищають мирне небо та відстоюють незалежність та суверенітет нашої Держави. Тож поняття незалежності та єдності України набуло для нас особливого змісту, а дух патріотизму та героїзму об’єднав людей різних поглядів та національностей.

Від щирого серця й від усієї душі зичу Вам миру, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я нашої незалежної процвітаючої держави, а в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!

З повагою
директор ТОВ «ЖОЕК» Андрій Гуцало