Новини
01.02.23

Закликаємо споживачів вчасно розрахуватися за спожиту електроенергію

Шановні споживачі, нагадуємо про необхідність оплатити рахунки за спожиту електроенергію. Адже кожна гривня наближає нас до спільної мети – перемоги над темрявою!

Дякуємо відповідальним споживачам, які сплачують рахунки вчасно та у повному обсязі. Та просимо тих, хто ще не розрахувався за спожиту електроенергію, зробити це якнайшвидше.

Розрахувавшись за спожиту електроенергію, ви допомагаєте підприємствам виробляти електрику і закуповувати її в необхідних обсягах, обслуговувати і ремонтувати мережі, підтримуєте роботу тисяч енергетиків, які працюють цілодобово.

Оплачувати рахунки зручніше за все через особистий кабінет на сайті ТОВ «ЖОЕК» (https://www.ztoek.com.ua/you-account/), де Ви можете переглянути рахунок та одразу його оплатити через електронні сервіси платіжних систем (Ощад-24, Приват-24, Easypay та ін.).

У разі технічної чи економічної неможливості здійснення оплати, яка виникла у зв’язку із дією в Україні воєнного стану, повідомляти про це (з наданням відповідного обґрунтування) постачальника та/або ініціювати укладення графіка погашення заборгованості відповідно до пункту 4.24 розділу IV Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312.

Дякуємо за розуміння та свідому допомогу енергетичній галузі в умовах воєнного стану!