Новини
13.03.22

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ!

Незважаючи на повномасштабну війну, яку підступно розпочав ворог на нашій землі, енергетична система України, Міненерго України, обленерго, електропостачальники роблять усе можливе, щоб забезпечити електричною енергією кожного українця.

І кожен з нас розуміє, що саме зараз стабільне електропостачання житлових будинків, об’єктів інфраструктури, підвалів та бомбосховищ, де знаходяться укриття та рятуються мирні жителі під час авіаударів, лікарень, де надають допомогу постраждалим – це відповідальність кожного українця.

Щодо доставки рахунків за спожиту у лютому електричну енергію, інформуємо про наступне:

Наразі рахунки вже надруковані і найближчим часом почнуть доставлятися до споживачів, а Товариство докладатиме максимум зусиль для того, щоб кожний споживач отримав свою квитанцію. Втім, у зв’язку із ситуацією, яка склалася наразі в країні, просимо із розумінням поставитися, якщо за певних причин рахунок не буде доставлено до Вас адресно.

Нагадуємо, що дізнатися суму до оплати Ви завжди зможете:

  • у Кабінеті побутового споживача (окремо звертаємо Вашу увагу на можливість відмови від рахунку у паперовій формі та отримання його на свою електронну пошту – для цього у Кабінеті побутового споживача достатньо поставити галочку у відповідному полі);
  • на сайтах платіжних систем «Приват 24», «Ошад 24», PINbank та ін.,  ввівши відповідний номер особового рахунку;
  • зателефонувавши до Вашого центру обслуговування споживачів;

Крім того, звертаємо Вашу увагу на роз’яснення Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, у якому наголошується, що воєнний стан не звільняє громадян від плати за комуналку. Проте пеня і штрафи у цей період нараховуватися не будуть.

Пам’ятайте, що усі кошти, які зараз надходять до ТОВ «ЖОЕК», а відповідно і АТ «Житомиробленерго», спрямовуються виключно на закупівлю електричної енергії, забезпечення безаварійності та безперебійності електропостачання.

Саме тому і саме зараз, кожна копійка, сплачена за спожиті енергоносії – це Ваш посильний внесок у допомогу в захисті нашої рідної країни.

Сплата за електроенергію – допомога на захист нашої України!