Відкриті обговорення

Інформаційне повідомлення,
щодо проведення відкритого обговорення проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік (24.09.2019р.)

На виконання Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення  проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» провела відкриті обговорення щодо проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.
З постановою НКРЕКП № 1076 від 05.10.2018р. «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» звертає увагу на те, що остаточні тарифи на послуги постачальника універсальних послуг на 2020р.  будуть визначені після їх встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Інформаційне повідомлення,
щодо обговорення проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік

4ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Закону України «Про ринок електричної енергії» з метою проведення відкритого обговорення оприлюднює проект тарифів на послуги постачальника універсальних послуг  на 2020 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.

З постановою НКРЕКП № 1176 від 05.10.2018р. «Про затвердження  Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному  вигляді слід надсилати на адресу: 10003, м. Житомир, майдан Перемоги, буд. 10; e-mail: kanc@ztoek.com.ua.

Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік, надані зацікавленими  особами, приймаються до 19.09.2019 року.

Пропозиції і зауваження до проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2020 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатись не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 24.09.2019 р. oб 10.00 годині за адресою: м.Житомир майдан Перемоги, 10 (3-й поверх)                              .
Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 19 вересня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 10003 м.Житомир, майдан Перемоги,10

Проект тарифу на послуги постачальника універсальних послуг складає 131,54грн/МВт·год

ТОВ «ЖОЕК» звертає увагу на те, що остаточні тарифи на послуги постачальника універсальних послуг на 2020р. будуть визначені після їх встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

————————–

На виконання Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Закону України «Про ринок електричної енергії» ТОВ “ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ” провела відкриті обговорення щодо проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.
З постановою НКРЕКП № 1076 від 05.10.2018р. «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.
ТОВ “ЖОЕК” звертає увагу на те, що остаточні тарифи на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 будуть визначені після їх встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Інформаційне повідомлення,
щодо обговорення проекту тарифів на послуги  постачальника універсальних послуг на 2019 рік

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  “ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та Закону України «Про ринок електричної енергії» з метою проведення відкритого обговорення оприлюднює проект тарифів на послуги постачальника універсальних послуг  на 2019 рік, з врахуванням вимог Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг.

З постановою НКРЕКП № 1076 від 05.10.2018р. «Про затвердження  Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг» можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Пропозиції і зауваження у письмовому та/або електронному  вигляді слід надсилати на адресу: 10003, м. Житомир, майдан Перемоги, буд. 10; e-mail: kanc@oek.ztoe.com.ua.

Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік, надані зацікавленими  особами, приймаються до 18.10.2018 року.

Пропозиції і зауваження до проекту тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, розглядатись не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 19.10.2018 р. oб 11.00 годині за адресою: м.Житомир майдан Перемоги,10 (3-й поверх)                              .
Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 18 жовтня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 10003 м.Житомир, майдан Перемоги,10

Проект тарифів на послуги постачальника універсальних послуг:

Тариф на послуги постачальника універсальних послуг  (грн/МВт·год) – 112,39

ТОВ “ЖОЕК” звертає увагу на те, що остаточні тарифи на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 будуть визначені після їх встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.